תקנון אתר

תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר רק מטעמי נוחות והם מתייחסים לגברים ולנשים כאחת.
כל הרוכש את שירותיי האתר בכל דרך שהיא אם בטלפון ו/או בכל צורה אחרת מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.

שעות הפעילות וזמני הפצת המשלוחים

שעות פעילות מרכז הזמנות הינם:

בימים א-ה בין השעות 8:00 ועד 20:00

בימי ו` וערבי חג 8:00 ועד 13:00

לא מתבצעים משלוחים ביום שבת ובחג

מרכז הזמנות לגוש דן 1800-741-742
פרחי לילך משלוחי פרחים בלונים ושוקולד חולון-03-5014896
פרחי לילך,משלוחי פרחים בלונים זרי שוקולד בת-ים- 03-5519079
פרחי לילך ,משלוחי פרחים בלונים זרי שוקולד ראשל”צ- 03-9511889
פרחי לילך ,משלוחי פרחים בלונים זרי שוקולד תל אביב – 03-5540190
ניתן לצלצל ישירות לחנות באזור המבוקש ולבצע הזמנה ע”י חיוב כרטיס אשראי, ניתן לבחור משלל האפשרויות באתר ולהזמין בטלפון.

בנוסף ניתן להזמין און ליין באתר ולשלם באמצעות כרטיס אשראי או פיי פאל.

המוצרים יגיעו ליעדם לפי בקשת הלקוח המזמין בעת ההזמנה (בוקרצהרייםערב)עם השתדלות לדיוק מרבי מרגע אישור ההזמנה ע”י מרכז ההזמנות,או ע”פ תיאום עם מקבל ההזמנה.

הפצת המשלוחים תתבצע בין השעות 10:00-20:00 ואו עפ”י תיאום עם מקבל ההזמנה .

במקרה של ישובים מרוחקים המוצרים ימסרו במהלך היום.

בישובים שבהם אין רישום מוסדר של כתובות ו/או יש קושי באיתור כתובת הנמען , יתואם איסוף המשלוח ע”י הנמען עצמו.

במקומות בהם הכניסה מוגבלת כגון: מוסדות, מרכזי תעשיה ומסחר, יאלץ השליח לבקש מהנמען לרדת לקחת את המשלוח בעצמו.

ישנם ישובים שהם יותר רחוקים ומחיר המשלוח יעלה על 60 ש”ח .

בימי שישי וערבי חג לא ניתן להתחייב על שעת ההגעה. המשלוחים ימסרו במשך היום.

כל הזמנות ו/או הודעות שתתקבלנה בימים א-ה עד השעה 18:00 יטופלו באותו היום.

כל הזמנות ו/או הודעות שתתקבלנה בימים א-ה אחרי השעה 18:00 תטופל ביום העסקים הבא.

כל הזמנות ו/או הודעות שתתקבלנה בימים ו’ וערבי חג אחרי השעה 13:00 תטופל ביום העסקים הבא.

מדיניות שירותים ומחירים

הזמנות באתר יתקבלו בקניה מעל 100 ש”ח בלבד.

במקרה שבוצעה הזמנה לרכישת זרי פרחים ,זר מתוק ,עציצים וסידורי פרחים המוצגים באתר והתברר כי מי מהמוצרים אזל, תספק החברה לרוכש מוצר דומה למוצר שהוזמן על ידו, ככל הניתן בצבעים ו/או בסוג של מוצרים שהוזמן בהזמנה המקורית ובאותו ערך.

התמונה להמחשה בלבד, הפרחים מצולמים בשיא פריחתם, במידה וחלק מהפרחים חסרים במלאי, נשלב פרחים אחרים התואמים לאופי ההזמנה.

אין כפל מבצעים.

המבצעים המוצעים מעת לעת באתר, הינם עבור רכישות שיעשו און ליין, אלא אם צוין אחרת.

בהזמנת זרים מתוקים ישנם שינוים בהרכבי הזרים ,צבעם ועיצובם בין סניף לסניף, תוך כדי שמירה על כמות השוקולדים ו או סוכריות בזר .התמונה היא להמחשה בלבד.

אבטחת האתר

אתר לילך פרחים,בלונים זר מתוק(להלן פרחי לילך) מוגן על פי תקן ה-PCI הבינלאומי, סטנדרט האבטחה המחמיר בעולם לרכישות באינטרנט. השימוש בו מוכתב על ידי חברות האשראי, כנהוג באתרי הקניות המובילים בארה”ב.

בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים באמצעות האתר יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו` (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לחברה ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה.

מחשב עיבוד הנתונים של החברה מנהל רישום ממוחשב של כל הפעולות המתבצעות באתר. רישום זה יהווה ראיה לכאורה לאמור בפעולות אלו. אולם, שעון השרת יהווה ראיה סופית ומכרעת לעניין המועד בו בוצעה פעולה באתר

החברה תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים של החברה, חידושים באתר.

הגבלת פרטיות ומסירת מידע לצד שלישי:

ביטול הזמנה

כל רוכש המבקש לבטל את הרכישה יודיע על כך טלפונית (1800741742). וישלח במקביל הודעה בכתב (פקס או באמצעות דוא”ל).

ביטול הזמנה כרוך ב-10% מההזמנה או מינימום 50 ש”ח

אם התקבלה הודעת הביטול לפני ששוגרו המוצרים על ידי החברה, הרוכש יחוייב בדמי ביטול הזמנה

אך אם התקבלה הודעת הביטול לאחר ששוגרו המוצרים על ידי החברה ו/או מי מטעמה, לא ניתן יהיה לבטל את הרכישה והרוכש יחויב במלוא מחיר הרכישה.

אם וכאשר יוחלט לבטל הזמנה (לאחר ששוגרו המוצרים על ידי החברה ו/או מי מטעמה), יחולו על הרוכש דמי ביטול הזמנה

לא ניתן לבטל הזמנה של בלונים לאחר ביצוע ההזמנה .

מדיניות ביטולי עסקה יהיו עפ”י חוק הגנת הצרכן 1981

הגבלת אחריות

“פרחי לילך” שואפת שכל המוצרים המוצעים על ידה באתר יהיו באיכות גבוהה וראויים לשימוש. דגש רב מושם על איכותם הגבוהה של פרחים, בלונים,בלוני הליום,עציצים, צמחי נוי, זרי פרחים וסידורי פרחים .

האחריות הבלעדית לכל המוצרים שאינם פרחים, עציצים, צמחי נוי, זרי פרחים וסידורי פרחים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, תמונות המוצרים וכיו”ב, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, על-פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן.

התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי לאור העובדה כי התמונות מוצגות על גבי צג המחשב ו/או מודפסות על ידי המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין המראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.

בכל מקרה חבות החברה, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע”י הרוכש.

קניין רוחני

השימוש באתר הינו למטרות אישיות בלבד ולמטרות המפורטות בתקנון זה.

האתר פרחי לילך מכיל מידע אשר חלקו מוגן ע”י זכויות יוצרים, סימני מסחר, וזכויות קניין אחרות. האמור חל הן על החלק הכתוב וכן על התמונות והגרפיקה המופיעה באתר. לחברה ו/או למפעילי האתר הזכות הייחודית והבלעדית לעשות שימוש במידע המופיע באתר ו/או באיזה חלק ממנו. משתמש ו/או רוכש ו/או צד ג` כל שהוא לא יהיה רשאי לעשות שימוש, באיזה אופן שהוא, אלא למטרות המצוינות בתקנון זה, במידע ו/או באיזה חלק ממנו, המופיע באתר. השימוש באתר לא יהא בו כדי להקנות למשתמש ו/או לרוכש ו/או לצד ג` כל שהוא זכויות קנייניות במידע המצוי באתר.

משתמש ו/או רוכש ו/או כל צד ג` כל שהוא לא יהיה רשאי לשנות,להעתיק תמונות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר, במידע שבאתר, ו/או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו, למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר ולמעט המטרה שלשמה מותר השימוש באתר.

האתר מכיל קישורים לאתרים קרובים ו/או קשורים ברשת האינטרנט וזאת לנוחות המשתמשים בלבד. החברה ו/או מפעילי האתר אינם אחראים לתוכני האתרים האחרים ו/או למידע המופיע בהם בכל אופן שהוא. כל כניסה ו/או שימוש באתרים המקושרים לאתר נעשים באחריות המשתמש בלבד.

מקום השיפוט

כל מחלוקת שהיא בין רוכש ו/או גולש באתר לבין החברה בשל פעילות אשר בוצעה באתר ו/או מידע המופיע באתר, תתברר על פי הדין הישראלי וניתנת בזאת סמכות דיון מקומית ייחודית ובלעדית לבתי המשפט בתל-אביב – יפו ולהם בלבד.

“פרחי לילך ” שומרת לעצמה את הזכות לשנות מפעם לפעם את תנאי התקנון, וכן לשנות את מגוון השירותים והמחירים המוצעים וכן כל פרט אחר המופיע באתר, לרבות סגירתו ו/או ביטול ו/או צמצום ו/או הרחבת השירותים הניתנים בו, והכול על פי שקול הדעת הבלעדי של החברה ו/או של מפעילי האתר.

* הזמנת קישוט רכבזר כלה רק טלפונית.

* אין אחריות על בלונים.

* לא ניתן להחזיר בלונים,פרחים,זר מתוק.

לשרותכם בכל עת: לילך

© 2022 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - משלוח זרי פרחים
WhatsApp chat