קישוטי רכב לחתונה

קישוטי רכב לחתונה

מתחתנים? מזל טוב! יש לנו מבצע קישוט רכב + זר לכלה החל מ 300 שקלים. לילך מציעה לכם קישוט לרכב ביום החתונה בלי הרבה "כאבי ראש" ובלי בזבוז זמן מיותר. צוות מיומן וחרוץ ירכיב קישוט לרכב שלכם עם סגנון קישוט מיוחד וקלאסי ללא שריטות וללא הדבקת נייר סלוטייפ על פח הרכב.

 

סרטים ופרחים לקישוט המכונית

קישוט מכוניות חתן וכלה מתבצע בעזרת סרטי קישוט שזורים לפונפונים ענקיים או טול כלה. כל דוגמאות קישוט רכבים המוצגים בדף ניתן להזמין בכל צבע מועדף. מקצועיות - קישוט רכבים בשיטה יחודית וחזקה. עם השנים פיתחנו טכניקות שונות של קישוטי רכב עם סרטי קישוט, טול, אורגנזה רשת ועוד בצורה הדוקה ויציבה. עיצוב - קו נקי ונעים לעין של קישוטי רכב פרטיים משפחתי.

 

הזמינו קישוט רכב + זר כלה וקבלו 10% הנחה נוספת.

 

 

חשוב לדעת לבצע קישוט רכב ללא שריטות ובלי נייר סלוטייפ על פח הרכב,  מקשט רכבים מקצועי יודע לבצע קישוטי רכב עם קשירות בלבד ובצורה כזו שניתן יהיה לנסוע למרחק רב בלי שהקישוטים יתפרקו או יעופו ברוח. התאמת צבעי הקישוט לרכב - יעוץ בשילוב צבעים נעים לעין עם גוון הרכב ינתן במעמד ביצוע ההזמנה, במידה ולא מצאתם באתר קישוט רכב מתאים נשמח לקבל הזמנה מיוחדת לפי טעמכם האישי ובמידת האפשר.

 

קישוט הרכב של לילך

קישוטי רכב לחתונה ברמה גבוהה, זר לכלה, עלי כותרת לשושבינות וכל זה במקום אחד.ניתן להזמין גם עלי כותרת. לשושבינות שיטה ייחודית לביצוע קישוט מכוניות ללא הדבקת דבק על פח הרכב ובצורה יציבה וחזקה. יש לבצע הזמנת קישוט לרכב מראש ולתאם שעה לביצוע.סרטי קישוט הרכב של לילך מלופפים בעבודת יד אחד אחד (לא סרטי משיכה פשוטים) ומורכבים בצורה מושלמת וידידותית לרכב. המון זוגות נוהגים לבצע קישוט רכב ביום חתונתם , אך לא מעט אנשים נוהגים להפתיע במתנה יוקרתית כמו אוטו חדש ולפני שמעניקים את רכב המתנה עוברים ורוכשים קישוט רכב.

 

מה חשוב לדעת בהזמנת קישוט לרכב:

חשוב להזכיר את סוג הקישוט, האם זה קישוט לזוג צעיר שמתחתן או למתנה. יש לשאול על צורת הקישוט ולודא שלא משתמשים בנייר דבק על הרכב דבר שעלול לעשות נזק לצבע הרכב. לבחור בצוות קישוט רכבים ותיק ומיומן ולא מקום ללא ניסיון בקישוטי רכב. לבחור צבע מתאים לרכב שלכם על מנת שקישוט הרכב ישתלב עם גוון האוטו,לדוגמא קישוט רכב שחור או צבע כהה אחר - יש לקשט עם סרטים בהירים כמו לבן,כסף,ורוד בהיר... יש להזמין קישוט רכב מספר ימים מראש ולא ברגע האחרון וזאת למנוע ביזבוז זמן ביום החתונה. 

 

קישוטי רכב איכותיים

לילך מבצעת קישוט לרכב כבר יותר מ-20 שנים עם אלפי לקוחות מרוצים הממלצים על לילך כמספר 1 בקישוט רכבים בגוש דן. היכן ניתן לבצע קישוט רכב? בעבר ניתן היה לעצור בכל חנות פרחים ולהזמין קישוט לרכב, כיום עם עידן האינטרנט המהיר פשוט מקלידים את המילים "קישוט רכב" ומיד מופיעות תוצאות של מאות קישוטי רכב לבחירתכם. באתר תמצאו מבחר אפשרויות לביצוע קישוט רכב איכותי, חזק ובסגנון עדין.

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים