פרחי לילך

פרחים בלילה

משלוח פרחים 24/7 להזמנות חייגו 052-259-5830

כאשר רוצים להפתיע מישהו יקר יש לעניין הזמן חשיבות רבה. כי כאשר משלוח פרחים או זר ממתקים מגיע רגע לפני הזמן, או כמה דקות אחר כך כל הפואנטה ירדה לטמיון...

מעוניינים להפתיע מישהו יקר? רוצים להזמין עיצוב בלונים לחדר שלו בדיוק כשהוא לא נמצא בבית? כדי להצליח להוציא לפעול את התכנית ולהפתיע אותו כהוגן, אתם צריכים לפנות אל חברה שמתמחה בתחום אריזות מתנה וזרים. אך בכך אין די. עליכם לבחור במי שמציע שירות בשעות הלילה. כך שתוכלו לממש את התוכניות שלכם וליהנות מהפתעה מושלמת. אנחנו מציעים ללקוחותינו שירות זה. גם אתם תוכלו להיות מרוצים מהשירות הרצוי לכם בדיוק בזמן המתאים. אצלנו ניתן לבצע הזמנות של פרחים, זרי ממתקים ובלונים בכל שעות היממה. המתנה תגיע במועד הרצוי לכם על פי בחירתכם, להנאת המקבל!

פרחי לילך

על פרחים, ממתקים, בלונים והפתעות בלילה

אנחנו גאים להציע גם לכם ליהנות משירות הפרחים בלילה שאנחנו מספקים ללקוחות מרוצים. מלבד לאיכות של המתנות. בנוסף לשירות המיוחד ולעיצובים המקסימים אנחנו מאפשרים לכם גם לבחור את השעה בה תישלח המתנה. כמו כן תוכלו לבצע את ההזמנה בכל שעה שתרצו. כך אתם לא צריכים להגביל את עצמכם לשעות הפתיחה שלנו. כי אנחנו מתאימים את עצמו ואת השירות שלנו לצרכים של הלקוחות שלנו.

  • אצלנו ניתן להזמין מבחר שירותים ומוצרי מתנה. זרי ממתקים, אריזות שוקולד, קישוט חדר ועוד. תוכלו לפנות ולבחור את המתנה המושלמת והמתאימה למי שיקר לכם. המבחר גדול וכל אחד יכול למצוא את המתנה המתאימה.
  • מינימום להזמנה הוא 300 ₪. לסכום זה יהיה עליכם להוסיף את עלות המשלוח. עלות זו נקבעת בהתאם לאזור המדובר.
  • חושבים על קישוט חדר בלילה? שירות זה ניתן בעלות מינימלית של 500 ₪. אך עבור קישוט בלונים נבצע משלוחים רק באזור גוש דן.
  • החלטתם להזמין? כדאי מאוד להזמין מראש. תוכלו לבצע הזמנה בבוקר או בצהריים ולציין שאתם מעוניינים לבצע את המשלוח בלילה.
  • נזכרתם ברגע האחרון? הגיע הלילה ורק עכשיו הפנמתם שאתם רוצים לבצע הזמנה? גם כעת אתם יכולים להחליט ולבצע הזמנה. אך שימו לב שבשעות הלילה עליכם לפנות אך ורק למספר 052-2595830.
  • אנחנו לא עובדים בשבת! התארגנו מראש ותוכלו לקבל או לשלוח בערב שבת את המתנה שרציתם.
  • מוצאי שבת אנחנו שוב אן לשירותכם. מציעים לכם את השירות המצוין שלנו לכל צורך שהוא.

משלוחי פרחים בלילה? אנחנו הכתובת שלכם!

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים