מתנה מתוקה לשדרוג חווית האירוע

חזרה למאמרים
מתנה מתוקה לשדרוג חווית האירוע

המתנה המושלמת לחגים או לאירועים היא זרי פרחים, מאז ומתמיד פרחים היו המתנה המיועדת לכל סוגי האירועים חתונה בר או בת מצווה ברית או בריתה ואפילו בשביל להוקיר את אהתבכם ליקירת ליבכם זר פרחים או פרח אחד גדול נשאר תמיד המתנה האידיאלית.

כיום נוספו לשוק סוגים נוספים של משלוחים לדוגמה משלוח פירות לאירועים, מדובר על סלסלה עשירה במבחר פירות טריים ומגוונים וצבעונית במיוחד, זוהי מתנה מתוקה המיועדת למספר סועדים קלה ועדינה ושימושית למשלוח לכל סוגי האירועים ואף גם כמתנה ליולדת או ימי הולדת או פשוט להוקרת תודה לאיש יקר או לבן או בת הזוג.

כשמתחשק משהו טעים, כשרוצים להתפנק, וסתם בלי סיבה לשבת עם בן הזוג מול הטלויזיה ולאכול משלוח פירות טרי. משלוחי פירות מיועדים לכולם, ותמיד.

משלוח מגיע אליכם עד הבית

לא תמיד יש זמן וכוח לספק כל גחמה שלנו, ולפעמים היה נחמד לקבל קצת עזרה ולקבל משלוח ישירות עד הבית. למי שהיה מעוניין לוותר על הגעה לחנות ולאסוף את מארז הפירות, באפשרותו להזמין משלוח פירות עסיסי שמגיע עד אליכם מבלי שתצטרכו לעשות כל מאמץ. בדרך זו ניתן לחסוך את הטרחה שבאיסוף מארז הפירות, ופשוט להזמין משלוחי פירות. את משלוחי הפירות תוכלו להזמין באופן מיידי, תוך זמן הגעה משוער, או לחילופין לקבוע מועד בו תרצו שמשלוח הפירות יגיע אליכם. כך למשל, אם הזמנתם אורחים לערב, תוכלו להזמין משלוחי פירות אשר יגיעו אליכם בערב זה, טריים ורעננים ומוכנים לאכילה.

גורם ההפתעה חשוב מאוד

הרי לכם רעיון מתוק כדי להפתיע את אהוביכם - הזמינו להם משלוח פירות הגדוש במיני פירות טריים ומתוקים להמתקת יומם. משלוחי פירות ניתן להזמין גם עבור אחרים. כל שיש לעשות הוא לתאם מועד מדויק ולמסור את הכתובת, והמשלוח יגיע ליעדו בזמן הרצוי, ויהווה הפתעה מפתיעה במיוחד. ניתן לבצע משלוח ישירות הביתה, או לעבודה, או לכל מקום אחר, עבור משפחה, בני זוג, מי שחלילה אינו מרגיש טוב וכל אופציה אחרת. ניתן כמובן לצרף גם ברכה אישית, אשר תהא ממוענת למקבל המשלוח בברכה אישית ומעוצבת.

משלוחי פירות מורכבים משלל מינים של פירות, המרכיבים משלוח פירות צבעוני ועשיר הן בצבעים והן בטעמים. הצבעים המרהיבים תופסים את העין וגורמים לנו רק לרצות לאכול עוד ועוד. ואחרי שכבר מתחילים, הטעם ממכר. המשלוח צבעוני ויפה ולכן מהווה גם מתנה יפייפיה ומיוחדת. אין צורך בשום תוספת ועיצוב - המשלוח עצמו כבר מעוצב וצבעוני דיו כך שלא תצטרכו לדאוג עוד לשון תוספת שהיא, ובהזמנה אחת פשוט - אתם מסודרים עם מתנה לתפארת.
משלוחי פירות מגיעים בגדלים שונים ומותאמים למס' שונה של סועדים. אז כל שנותר הוא רק להרים את הטלפון, להזמין ולחכות.

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים