משלוחי פרחים תל השומר

חזרה למאמרים
משלוחי פרחים תל השומר

פרחי לילך מבצעים שרות משלוח פרחים ובלונים לתל השומר. לילך שולחת זרי פרחים בכל איזור גוש דן ובנוסף משלוחי פרחים בית חולים תל השומר ,עוגות יום הולדת, זר מתוק, בלונים להולדת בן בת לבית יולדות.

שלא ככל מתנה שליחת פרחים בתל השומר או הזמנת בלוני הליום תל השומר מפתיעה ומשמחת לאין ארוך את מקבלת המשלוח. ביצוע הזמנת משלוח פרחים בחנות פרחים של לילך מבטיחה לכם מוצר איכותי, טרי, מעוצב בטוב טעם ובמחיר משתלם במיוחד ועל זאת יעידו אלפי לקוחות מרוצים. לכל אירוע , חג או הבעת מסרי חיבה ואהבה באתר ניתן לבחור מבין מגוון רחב של זרי פרחים ,זרי שוקולד מתוק, בלונים סידורי פרחים, עוגה ושלל אפשרויות נוספות להזמנת משלוח מתנה מיוחדת לתל השומר. וכל זאת על פי הזמנה מראש או ישירות למוקד משלוחי פרחים תל השומר ולהזמין משלוח פרחים.

משלוחי פרחים מחנות הפרחים של לילך 

משלוחי פרחים ומתוקים לתל השומר יוצאים מחנות הפרחים של לילך ונשלחים ברכב סגור ומקורר (לא קטנוע), לילך שולחת משלוחי פרחים באזור מרכז הארץ לרבות בלוני הליום, עוגות, זרי שוקולד מלבד משלוחי פרחים לתל השומר והסביבה. אלפי לקוחות מרוצים ו-19 שנים של משלוחי פרחים , בלונים, זרי שוקולד ועוד המון הפתעות כתוספת למשלוח פרחים.משלוחי פרחים לתל השומר מבוצעים מהיום להיום וזאת על פי הזמנת הלקוח. באתר מוצגים מבחר זרי פרחים שנשזרו ע"י צוות חנות פרחים מתוקים של לילך, בהזמנת זר פרחים ישלחו אותם הפרחים המוצגים בקטלוג למעט מקרים שחלק מהפרחים יחסרו במלאי ישולבו פרחים דומים אשר לא יפגמו בסגנון הייחודי של זר הפרחים. לילך שולחת פרחים ממבחר עשיר ואיכותי של פרחים המגיעים מידי יום טריים מקטיף הבוקר.

שירות ובקרת שירות ברמה גבוהה

כל משלוח עובר בקרת איכות לפני יציאה ללקוח וזאת למנוע חוסר שביעות רצון  של המקבל. צוות שליחים חרוץ ומהיר המבצע משלוחי פרחים לתל השומר וזאת ע"י רכב סגור ומקורר עד להגעת המשלוח. ברמת שמירה על הפרחים מתוקים בלונים והאריזה בצורה הטובה ביותר. לבחירה יש לבחור מאחת ה"קטגוריות" וכך להזמין פרחים, זרי שוקולד מתוק  ושלל משלוחי בלונים בית חולים תל השומר יולדות. בכל יום אנו מקבלים מוצרים חדשים אשר אינם תמיד מופיעים באתר, מבחר דובים או בלונים במיוחד ליולדת ובגוונים מתאימים להולדת בן או בת. נשמח לתת לך שרות מעולה של משלוח פרחים בית חולים יולדות תל השומר.

     זרי פרחים      זר מתוק       סידורי פרחים      זרי בלונים          עציצים        קישוט חדר                                                                                                    

    

 

קישוט רכב לחתונה    זרי כלה        דובים            עוגות          לאקי במבוק      חבילות מפנקות

 

 

 

 

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים