מגשי אירוח לאירועים

חזרה למאמרים
מגשי אירוח לאירועים

מגשי אירוח לאירועים הוא אחד הטרנדים החמים ביותר בתחום הקייטרינג והוא מחליף את הקייטרינג המסורתי של ישיבה מול שולחנות. למגשי אירוח יש מספר לא מבוטל של יתרונות שהופכים אותם לכל כך פופולאריים:

מתאימים לכל אירוע

מכיוון שאין צורך לשבת מול שולחן וכל אחד יכול לקחת אוכל מן המגש באמצעות צלחת אישית, מגשי אירוח מתאימים למגוון גדול של אירועים ובכלל זאת כנסים, אירועי חברה, מסיבות בר מצווה לילדים, חגיגות יום הולדת ועוד.
התשלום למגשי אירוח הוא בדרך כלל לפי מגש, ולכן מגשי אירוח לאירועים חוסכים את כאב הראש של הזמנת מספר מנות קבוע מראש ומאפשרים לקחת הביתה את כל המנות שלא נאכלו בקלות. מלבד זאת, רוב המנות מתאימות לאכילה למשך מספר שעות ואפשר לאחסן אותן במקרר למשך יום או יומיים.

פינגר פוד

טרנד נוסף שהולך יד ביד עם מגשי אירוח הוא פינגר פוד. פינגר פוד מתייחס למנות קטנטנות שאפשר לאכול עם הידיים או קיסם: אלו יכולות להיות מנות ביס של קישים, סנדוויצ'ים קטנים, קינוחים בכוסות אישיות וכמובן פלחים של פירות.
מכיוון שיש היום מבחר גדול של ירקות מזנים קטנים כמו תירס גמדי או עגבניות שרי וגם ירקות רגילים ניתן לחתוך במגוון של צורות, הם יכולים להוות תחליף אפילו לסלט שלא תמיד נוח לאכול בעמידה.

משלוחים

בניגוד לקייטרינג מסורתי בו צוות הקייטרינג צריך להיות במקום האירוע לאורך זמן, לדאוג להכין את המנות ולחלק אותן, את מגשי האירוח אפשר לסדר במהירות על ידי צוות האולם או אפילו באופן עצמאי (למרות שיש כאלו שיעדיפו שהמלצרים יסתובבו בין האורחים עם מגשי אירוח קטנים). רוב המגשים מגיעים מכוסים עם ניילון נצמד, כך שאפשר לפתוח אותם בכל שלב באירוע בלי לחשוש שהם יתקלקלו.

מתאימים לכל אחד

אם בקייטרינג מסורתי צריך להתכונן מראש לארגן מנות גם למי שאוכל בשר וגם לצמחונים (או מי שאוכל רק דגים) וטבעוניים, את מגשי האירוח ניתן לארגן בצורה כזו שיתאימו להעדפות שונות של האורחים בלי לערבב בין סוגי המזונות השונים. ניתן כמובן להזמין גם מגשים חלביים ובהתאם לרמות כשרות שונות. מגשי אירוח לאירועים ובמיוחד אלו המתוקים יכולים להתאים גם למשלוחים אישיים לציון אירועים כגון לידה, מעבר לבית חדש או סתם בתור מתנה רומנטית. לדוגמה, מגשי פירות מורכבים מרכיבים טבעיים שיכולים לרומם את הרוח ולא גורמים לשלל התופעות שנלוות לאכילת מתוקים מחומרים תעשייתיים.

סידורים מרהיבים

מגשי אירוח לאירועים יכולים להגיע במגוון של צורות וסידורים ואפילו שכבות שעומדות אחת על גבי השנייה. לדוגמה, מנות סושי או פירות בצבעים שונים במרכז ובמעטפת. ניתן לבחור מבין דוגמאות מוכנות כמו לבבות, מעגלים או אפילו גלים בהתאם למזונות שזמינים בעונות השנה. ישנה גם אפשרות להרכיב מגשים מפירות יבשים לכבוד טו' בשבט.

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים