פרחי לילך
זר מתוק

זר מתוק

מי לא אוהב מתוקים? זר מתוק של לילך - לפנק ולהתפנק באמת! בקטגוריית זר מתוק תוכלו להתרשם ממגוון זרים מתוקים בעיצוב יחודי ובטוב טעם.

 

כל זר מתוק מעוצב פרליני שוקולד איכותי בסגנון סידור פרחים מתוק בצורה אישית לפי הזמנה קטלוגית או הזמנת הלקוח תוך שימת דגש על איכות, טריות, אריזת מתנה מיוחדת וסגנון יחודי לנו. לילך מציעה לכם לחדש ולהפתיע במשלוח זר מתוק העשוי כולו שוקולד משובח, סוכריות וממתקים. 

 

משלוח זר ממתקים מתוק

באתר ניתן להזמין עוד להיום משלוח זר ממתקים מתוק לכל אירוע משמח וגם סתם ללא סיבה מיוחדת למסיבה. טרנד חדש וגם מתוק לאט לאט כובש לקוחות ותיקים שנוהגים להזמין פרחים אך לאחר הזמנה של זר מתוק התגובות של מקבלי זר כזה ככל הנראה עושים את שלהם.זרים מתוקים חוגגים כבר כמעט 5 שנים מהיום הראשון שבו נשלח זר מעוצב פרליני שוקולד,כמובן שלאורך הזמן זר מתוק התקדם והתייפייף וכיום ניתן להזמין זרים מתוקים מפוארים ומתוקים לכל אירוע. אומנם לשלוח פרחים זה דבר מקסים ומרענן כל פעם מחדש, אך בהחלט הצרכן הישראלי יודע לבחור בגימיק מוצלח כמו זר ממתקים.

 

זרי ממתקים מתחלקים ל-2 קבוצות:

1. זר פרליני שוקולד: הוא זר שוקולד הווה אומר פרליני שוקולד איכותי משופד ומעוצב בכלי חרס או זכוכית בסגנון סידור פרחים מתוק כך שניתן לשלוף בכל פעם שיפוד שוקולד ולהתענג על הטעם.

2. זר סוכריות גומי: זרים מתוקים עמוסים סוכריות גומי משופדים על שיפודי עץ,גם הם מסודרים כמו סידור פרחים מתוקים. כיום ניתן להזמין זרי פרחים מתוקים באתרי פרחים או בהזמנה טלפונית לפי בחירת זרים מקטלוג זרים מתוקים. בינינו, כולנו נשארנו ילדים, כשמביאים לנו מוצרי מתיקה טעימים באמת אף אחד מאתנו לא באמת יכול לסרב, ותמיד תמיד האכילה משאירה בנו שמחה ועונג אחרי כל ביס וביס.

 

זר מתוק יפה כמו פרחים טעים כמו קינוח

לכן, כשאנחנו רוצים לפנק זוג חברים, לתת מתנה לבוס בעבודה, לתת מתנה לאח או אחות, הדרך הטובה ביותר היא להפתיע אותם עם "זר מתוק" ומפנק עד הבית או מקום העבודה. כשהם יגלו מה הם קיבלו, אתם כבר תקבלו שיחת טלפון שמחה במיוחד ו"תודה רבה" על ההפתעה  הנהדרת. כשאתה שולח זר מתוק אתה בעצם שולח זר פרחים יפיפייה שנראה ממש מרשים וטוב, כך שבתחושה הראשונית עשינו את העבודה. לאחר מכן, שלב ההפתעה שמגיעה מייד הוא כשהזר המתוק מתקבל ליד והמקבל רואה שזה בעצם לא "רק" פרחים אלא שוקלדים ומתוקים איכותיים ומפנקים במיוחד. כך במקום להפעיל את חוש הריח הוא מתחיל להפעיל את חוש הטעם, והטעם... אחח! איזה טעם, "לילך" מביאים לכם רק מתוקים משובחים, שוקולדים מדהימים שלא תאכלו כל יום, מיובאים מחו"ל וברמה הגבוהה ביותר! עצור כשרות!

 

זר מתוק כשר

שימו לב, אם אתם שולחים את הפרחים לאנשים דתיים, חשוב לשים לב מה הכשרות של השוקולד, אל תגידו "זה לא בשר" יש ציבור דתי בישראל שלא אוכל כשרות חלבית רגילה אלא רק כשרות מהדרין. מה ההבדל? במוצרי שוקולד חלביים ומוצרי מתיקה נוספים, בעיקר מוצרים המיובאים מחו"ל משולבת אבקת חלב נוכרית הכשרה לפי חלק מהדעות, אולם יש הרבה אנשים בישראל שאינם אוכלים אותה ועל כן, לפני שאתם מזמינים לאדם דתי זר מתוק, חשוב לבדוק את רמת הכשרות המתאימה לו. מתנה למי שיש הכול! מתלבטים מה לתת למישהו שיש הכול? לא פשוט לקנות מתנה לאנשים שכמעט כל דבר שהם רוצים הם קונים, מצד שני רק לתת כרטיס ברכה או זר רגיל לא נשמע שייך הרבה פעמים.

 

זר שוקולדים ומתוקים 

זר מתוק זה פתרון מעולה, גם  זר פרחים, גם מקורי, גם כיף וגם משהו שאף אחד לא קונה לעצמו! מתנה נהדרת לכל זמן ועת. רוצים להפתיע את האישה במשרד ביום ההולדת שלה?רוצים לחלוק למישהו כבוד? זר שוקולדים ומתוקים ססגוני ומענג יעשה את העבודה. כשהשליח יבוא ויחפש את האישה או את החבר מול כולם ואז הם יפנקו את כולם בשוקולדים טעימים ומעולים ההתרגשות תהיה בשיאה ואתם תקבלו את הנקודות לזכותכם, לפנק באהבה ולהביע הערכה.ישנם סוגים רבים של זרים מתוקים, על מנת לבחור זר מתוק אידיאלי בדקו קודם  כל פי התקציב ואז חפשו את הזר המרשים ביותר מבחינתכם.

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים