פרחי לילך
זרי כלה

זרי כלה

את האולם כבר סגרת? את השמלה כבר הזמנת?  מה שנשאר זה להזמין זר כלה אשר יהלום את אישיותך ויתאים לשמלת הכלולות שלך. פרחים טבעיים, תמיד משכו אליהם כלות שאוהבות את האנרגיה ,הריח והטבעיות שבהם. הבחירה הנכונה של זרי כלה, חייבת להתבצע בשיקול רב, היות ומדובר על יום ארוך במיוחד שזר הכלה אמור להחזיק בו מעמד.

זרי כלה קיציים

אם החתונה נערכת בקיץ והכלה מתרוצצת בין מכון היופי לסדרת הצילומים שגם כך אורכת הרבה זמן ועד להגעתה לאולם, זרי כלה חייבים להיות במים כאשר הפרחים הם טבעיים. כל כלה, מעוניינת כי זרי כלה יישמרו גם לאחר חתונתה כמזכרת, זו הסיבה שהשיקולים של הרבה כלות הם שונים והן תעדפנה דווקא פרחים, כך שהזר יישמראו בספוג ירוק או מים  הכלה לא תהיה בלחץ ביום כלולותיה שהזר שלה יבול חלילה או שתגיע לאולם כאשר זר הכלה שבידיה לא נראה במיטבו.

 

אצלנו ב"לילך" תמצאי מגוון רחב מאוד של זרי כלה מגוונים ויפיפיים. בשלל צבעים וצורות כי אין כמו התעוזה בתיבול הלבן של השמלה. כלות הבוחרות בזרי כלה אדומים ובולטים מרגישות כי השמלה הלבנה, הבוהקת בלובנה, צריכה "טוויסט" קטן בעלילה, להכניס קצת חיות צבעונית נועזת למראה שלה. דווקא הצבע האדום יכול להבליט את הצבע הלבן של השמלה וליצור ניגוד מעניין מאוד.

זרי כלה לבנים

זרי כלה לבנים עשויים מוורדים לבנים איכותיים ועמידים,  מסודרים ביופיים ומביעים רוך ושלווה יחד עם המראה של שמלת הכלה והניצוץ של עגילי היהלום הצמודים בשילוב פנינה שמעניקים זוהר ואור לכלה. כלות הבוחרות זרי כלה לבנים מביעות אמירה שקטה וסולידית מנסות ליצור תחושה רכה ושלווה בהרגשה הפנימית שלהן ובפוקוס עליהן, לשדר אהבה ושלום ברוך ועדינות. מי מכן שחלמה על שמלת נסיכות מדהימה כמו בסרטים בוודאי תרצה לדבוק בחלום הוורוד של ילדותה, בשילוב וורדים וורודים ומהממים כזרי כלה יפיפיים. תחושה של אגדות נפלאות תאפוף את הכלה ואת המביטים בהודה. תחושה של רכות והגשמת חלומות מתוקים מתוקים.

זרי כלה סגולים

זרי כלה סגולים למי שחולמת קצת אחרת, לכלות עדינות עם טעם ייחודי. הזרים הסגולים מורכבים בד"כ מפרחי ליזיאנטוס בגוון הסגול בתוספת וורדים לבנים צחורים לשילוב מדהים המבליט את הצבע הסגול אך מאפשר לו הרמוניה מלאה עם שמלת הכלה הלבנה. חשבתן שלבחור צבע מספיק בשביל לבחור זרי כלה? אז חשבתן... מה עם צורה? הצורה של זרי הכלה משתנים מאוד בין אחד לשני. ישנם זרים בצורה עגולה לגמרי עם סרט אחיזה, ישנם זרים לראש עגולים עם קצות הפרחים מאורכים לאחיזה, ישנם זרים כדוריים וזרים עם פריסה רחבה. כמו כן תמיד ניתן להוסיף פנינים וגם דמוי יהלומים להקניית מראה יוקרתי ומרהיב.הכל הכל לטעמך ולבחירתך! פני אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותך!

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים