פרחי לילך
זרי בלונים

זרי בלונים

בלונים בכל מיני צבעים וצורות,בלונים מלאים הליום ימלאו תקרת סלון מקושט,בלונים מלאים הליום יקשטו אירועים קטנים,בלונים כעיצוב לוגו של חברה מסחרית, בלונים כסמל או ציון הזדהות (בלון כחול לרון ארד בלון ירוק לגלעד שליט...) בלונים בצורות שונות וגם בלונים שזורים לאותיות ענק!

 

* לאחר מסירת משלוח בלונים ללקוח אין אחריות על בלונים.

* בלונים גומי מנופחים הליום נשארים למעלה כ-15 שעות, בלוני הליום מיילר נשארים למעלה מספר ימים,בלוני הליום באבל נשארים למעלה מספר שבועות !!!

 

בלון ככל שיהיה פשוט ורק "בלון" ישמח ילד קטן עוד בחגיגת ברית המילה הוריו של הפעוט יזמינו בלונים לקישוט האירוע, הילד גדל ושוב הוא פוגש בלונים ליום הולדת, גם בהיותו בוגר זרי בלונים יצורף למתנה מיוחדת או אפילו בלון יחידי יתווסף לאריזת מתנה, גם בלונים כזרי פרחים יעלו חיוך רחב על פניו של איש מבוגר, הזמנות משלוחי בלונים רבים נשלחים לאנשים בני 50 ,60 ואפילו קשישים בני 70 נהנים לקבל מתנה צבעונית ופורחת כמו בלונים, או לקנות לילד בלון ביום העצמאות. ברוב ימי ההולדת תמצאו בלונים בסביבה, מכיוון שהרי בלונים מספקים אווירה שמחה לאורחים ובכלל לבעל יום ההולדת.

 

 מתי כדאי להזמין בלונים:

בלונים לתינוק שנולד:כבר מהיום הראשון של התינוק וגם בשביל לשמח את היולדת,בלונים להולדת בן/בת, זר בלונים ליום הולדת:לכל גיל ילדים קטנים עד מבוגרים, בלון ליום נישואים - בלונים לבבות אהבה ארגמן, בלונים כקישוטי רכב (קשירת בלונים לרכב), משלוח בלונים להחלמה מהירה, עיצוב בלונים לאירועים, הפרחת בלונים בטקסים, קישוט החדר בבלונים. כיום ישנם בלונים במגוון רב של הדפסים, צבעים, גדלים וצורות: מוכספים,מטילים, בלון בתוך בלון, בלוני אהבה,בלון כרזה, בלונים בצורת מספרים, בלוני הליום, בלוני גומי, בלונים מיילר, בלונים של דמויות שילדים אוהבים/לאחרונה יצא דבר חדשני ומפתיע: בלון ג'מבו ענק מנגן מקליט ברכה: שלאחר לחיצה בתחתית הבלון יש אפשרות להקליט ברכה או שיר ולאחר נגיע במרכז הבלון שומעים את מה שהוקלט. באתר ניתן להתרשם ממבחר בלונים בתפזורת, משלוחי פרחים ליום הולדת או זרי בלונים לכל אירוע.

 

משלוח בלונים

בקטגוריית "זרי בלונים" ניתן לבחור ממגוון זרי בלונים המנופחים בהליום. בלונים לימי הולדת,בלונים להולדת בן/בת,זרי בלונים בסימן האהבה,קישוט בלונים באולמות ואפילו זר בלונים להחלמה מהירה. בלונים תמיד הוסיפו שמחה וצבע בחגיגת יום הולדת והפתיעו בת זוג בקבלת זר בלונים באדום אוהב ומחבק. לילך מציעה לכם לשלוח ליקיריכם זר בלונים מיוחד וצבעוני להפתיע ולרגש. *בלוני מיילר מוכספים נשארים מספר ימים באויר,בלונים גומי מנופחים בהליום נשארים באויר בין 10 ל-15 שעות. *ניתן להזמין משלוח זר בלונים מהיום להיום(תוך 4 שעות) חדש! בלונים ענקיים מנגנים או מקליטים ברכה אישית.

 

שוק של זרי בלונים

שוק זרי בלונים בארץ הלך והתרחב בשנים האחרונות והפך למשלוח מאוד פופולרי כמתנה לימי הולדת,כיום ניתן להזמין זרי בלונים בשלל צבעים וסוגים,החל מחגיגת יום הולדת עם זר בלונים כמשלוח ועד קישוט חלל החדר בשלל בלונים צבעוניים.אך כאמור לא שולחים זרי בלונים רק בימי הולדת,ניתן להזמין בלונים להולדת בן או בת,להחלמה מהירה, לשבים הביתה מארץ רחוקה או זר בלונים אדום ורומנטי לסימן רגשות אהבה.

 

בלונים נחלקים ל -2 קבוצות

חשוב לדעת: בלונים נחלקים ל -2 קבוצות, בלונים מנופחים באויר והשניה זרי בלונים מנופחים הליום.

  • זר בלונים מנופח אויר בדרך כלל יהיה זול מאוד היות ומחיר הבלונים נמוך ואויר כידוע יש בשפע. לעומת זאת בלונים מלאים הליום יעלו קצת יותר יקר היות וגז ההליום המשמש לניפוח בלונים יקר מאוד ומעלה את מחיר הבלונים באחוז לא מבוטל. גם זרי בלונים מנופחים הליום נחלקים ל-2 קבוצות: זר בלונים גומי מנופח הליום, זר בלונים מוכספים מלאים הליום.
  • בלונים עשויים מגומי נשארים באויר מספר שעות היות וגז הליום "דולף" דרך גומי אך בלונים מוכספים עשויים מחומר מיוחד המונע דליפת הליום מתוך בלון. 

כאשר מזמינים זר בלונים יש לבחור בין שני קבוצות אלו אך ניתן גם לשלב בלונים משני הסוגים ליצירת זר בלונים מעורב רק צריך לזכור שלאחר מספר שעות בלונים מגומי ירדו למטה בעוד בלוני הליום מוכספים ישארו למעלה מספר ימים.

 

מה חדש בזרי בלונים

חדש על המדף: למרות שניתן להזמין כיום ממבחר ענק של זרי בלונים,בכל שבוע מיובאים סוגים שונים וחדשים של בלונים וזאת בכדי לשדרג זר בלונים לרמה גבוהה יותר - בלונים מנגנים, בלונים בצורת מספרים, בלונים עם בלון מנגן, בלונים בצרוף בלון עם נורות מהבהבות ואפילו בלונים מקליט ברכה כך שמקבל זר הבלונים מקיש על בלון והברכה נשמעת מתוך זר בלונים צבעוני. חשוב לדעת: משלוח זרי בלונים חייב להיות ברכב סגור ולא חלילה באופנוע היות ונסיעה על אופנוע עם זר בלונים מסוכנת מאוד ובנוסף רוב הבלונים כנראה יעופו במהלך הנסיעה.

 

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים