פרחי לילך
מאמרים

התארגנות לחתונה

חזרה למאמרים
התארגנות לחתונה

האירוע החשוב בחייכם מתקרב, לאחר חברות ארוכה והצעת נישואים גרנדיוזית שחיכיתם לה הרבה זמן נערכתם התארגנתם והוצאתם אל הפועל היא אמרה לכם כן!!!

טבעת אירוסין יש רעיונות על הפקת החתונה המושלמת כזו עם פירוטכניקה ורקדניות גם יש אבל רגע לפני שנסחפים לפנטזיות ואיים רחוקים צריך לעצור ולחשוב היטב ולהבין שהגיע הרגע להתכונן למה שכולנו קוראים לו בשם אירוע חד פעמי או חתונת השנה.

תכנון החתונה הוא דבר מורכב שנראה מבחוץ כדבר כייפי ומעניין אבל כאשר מתחילים לארגן אותו הוא מורכב מלא בפרטים והתנהלות אל מול כמה גורמים בו זמנית. כל זוג אשר מגיע אל הרגע הזה מבין שישנם המון משימות איתן צריך להתמודד.

         1. סידור האולם

לשם הבנה מלאה על כמות מקומות הישיבה שיהיו ביום האירוע , צריך לעשות רשימה מסודרת של כלל האורחים והמוזמנים  לאירוע לאחר מכן נוכל לדעת בדיוק כמה שולחנות נצטרך לפתוח וכמה להשאיר כרזרבות. עוד נוכל לדעת לאחר מכן זה את הדרישות עבור עיצוב השולחנות הבופה ואת מספר האוטובוסים להסעה.

         2. בחירת הדיג'י

בחירת דיג'י לאירוע זה אירוע בפני עצמו זהו הרגע בו בני הזוג , אתם נפגשים עם הדיג'י ומחליטים על המוסיקה אותה האורחים שלכם ירקדו. רוב הדיג'ים כיום באים עם סט מוכן ומותאם לאופי הקהל אשר מוזמן לאירוע תוך התחשבות בבקשות כאלו ואחרות שלכם בני הזוג. המלצה חמה הינה אחת והיא לתת לדיג'י לנהל את האירוע ולא שאתם תנהלו אותו. הוא יודע להרגיש את האורחים שלכם ולעשות התאמה מלאה למוסיקה לפי המתרחש. מיזוג של דברים אלו יוכל להוביל אתכם לאירוע שמח ולאורחים שלא יפסיקו לדבר על החתונה שלכם.

        3. הסעות לחתונה

בשנים האחרונות ישנו טרנד שהולך ומתעצם והוא הסעת האורחים לחתונה, עושים זאת בדרך כלל עבור חברי העבודה שלרוב מתארגנים יחדיו או עבור בני משפחה וחברים , כאשר האירוע נמצא רחוק ממיקומם של האורחים. יתרון משמעותי נוסף בשימוש בהסעת אורחים הוא שהם יכולים הגיע לאירוע או לחתונה כאשר הם מרגישים  משוחררים מעול הנסיעה ויכולים להתרכז בהנאה במלוא מובן המילה , מבלי חשש שמא ישתו וינהגו לאחר מכן. הסעות האורחים לאירוע הינה הדרך קלה ופשוטה .

         3. עיצוב שולחנות

כיום ישנם עיצובים שונים ומיוחדים של שולחנות , ניתן לעשות התאמה ראשית על פי אופי האירוע ושנית לפי אופי  האורחים. ישנם אירועים אליהם ניתן לשכור מעצב אירועים אשר יביא עימו אביזרים  וקישוטים המותאמים למוצא ולעדה ולעשות התאמה מושלמת  בעזרת סגנון ייחודי. כל זאת יעניק לאירוע אווירה ייחודית ומעניינת.

         4. סידורי פרחים

לאורך השנים התרגלנו שכל כל שולחן באירוע יש זר פרחים צבעוני מרהיב , עם הזמן נכנסו טרנדים חדשים ועדכניים אשר שינו את אופי סידור הפרחים על השולחנות. כיום שמים פרחים בעיצובים שונים מפרחי נוי ועד צמחי תבלין. מטרת סידורי הפרחים היא בעצם כפולה , גם עיצוב חיצוני והענקת אופי לאירוע וגם שהאורחים יוכלו בסיום האירוע לקחת אותו איתם.

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים