פרחי לילך
הזמנת פרחים

הזמנת פרחים

רוב הנשים אוהבות שמדברים אליהם בפרחים. למרות שאנו כבר ב מאה העשרים ואחת, אנו לא מפסיקים לבצע הזמנות פרחים, לכל אירוע, אם הוא שמח או אם הוא עצוב, זו הדרך האנושית להביע את רגשותינו. המחווה הרומנטית שלעולם אינה תשתנה , תהיה באמצעות הזמנות פרחים. גם לומר את המשפט "אני אוהב אותך" יהיה באמצעות משלוח פרחים ססגוני רומנטי עם שושנים צחורות ואדומות שיסמלו את האהבה. ישנן כמה דרכים לביצוע של הזמנות פרחים אם באמצעות הגעה לחנות פרחים, או בשיטה המודרנית יותר באמצעות האינטרנט. משלוחי פרחים עושים לנו חגיגה בעיניים ובלב..

 

הזמנת פרחים באינטרנט

הרבה יותר קל, לאנשים שעסוקים יום שלם עד הערב בעבודה, לשלוח הזמנות פרחים באמצעות קטלוג באינטרנט, להודיע כשלוש שעות לפני ההזמנה והזמנה כבר תצא לדרך ותגיע ליעדה. המחירים רשומים על הקטלוגים השונים של חנויות הפרחים המקוונות באינטרנט ואתם תוכלו להזמין את הפרחים האהובים עליו או עליה, או סתם לשמח את האימא ביום האם באמצעות הזמנות פרחים. מה שניתן לעשות זה לאחר הבחירה של הפרחים שאהובים על בני או בנות הזוג או על אימא ואבא, לבחור את הזר מהקטלוג, לשלם באשראי, למסור את הכתובת והפרחים כבר יוצאים לדרכם באמצעות משלוחן.
 

מנהג הזמנת פרחים

מנהג קבוע ביום שישי- משלחו פרחים או רכישה של זר פרחים. הרב בתים, אוהבים לקבל את השבת עם פרחים, תוכלו לבצע הזמנות פרחים, כבר ביום חמישי ולשמח את האישה ובני הבית אשר טורחים בבישול וניקיון הבית לקראת השבת. הבית ייראה חגיגי בערב שבת והפרחים הצבעוניים יקנו אווירה מיוחדת וצבעונית בערב שבת. הפרחים המוכרים ביותר בביצוע הזמנות פרחים הם השושנים, ניתן למצוא הרבה שושנים בסידורים שונים, השושן הוא פרח אצילי ורומנטי ויש לו ניחוח נעים, גם מבעיו מיוחדים וניתן למצוא גוונים של שושנים נדירות כמו: כחול, או אפילו שחור, מה שיוסיף ענין כאשר אנו מבצעים הזמנות פרחים.

 

הפרחים האהובים עלינו

יש פרחים יקרים מאוד שאהובים על רבם מאיתנו כמו למשל סחלבים. ניתן לרכוש פרח יחיד ומרהיב בתוך אריזה שקופה ומיוחדת, מה שיעיד על הערכה רבה למי שיקבל אותו. ללא ספק, הסחלב הינו הפרח היקר או בין היקרים הקיימים בשוק הפרחים. בישראל, יש לא מעט מגדלי פרחים וניתן למצוא מגוון רב של סוגי פרחים בחנויות הפרחים כך שהמבחר הוא גדול וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את הפרחים המתאימים ולבצע הזמנות פרחים.

 
 הזמנות פרחים ומשלוחם זו מסורת 

זה כבר הוכח בהרבה מחקרים וסטטיסטיקות שונות ולכן, המנהג של הזמנות פרחים ומשלוחם הינו מנהג של מאות שנים. בזרי כלה למשל, ניתן למצוא פרח יקר נוסף ששמו ליליה, הפרחים הללו הם נדירים ומרשימים וניתן לבצע איתם גם סידור מיוחד לבית או לאולמות אירועים שמבצעים הרבה הזמנות פרחים על מנת להשיג את האווירה החגיגית, המרשימה והרומנטית באירועים כמו חתונות. חשוב שעל מנת שזרי פרחים או הסידורים יישמרו, לשמוע בעצת המוכר או המוכרת בחנות הפרחים, ממנה ביצעתם הזמנות פרחים, חבל לראות שזר יקר נובל במהרה ויש להישמע להוראות, על מנת שהזר או הסידור יישמרו כמה שיותר זמן.

 
להזמין זר פרחים מרשים

יש כאלה שמומחים יותר בכל הקשור לסוגי הפרחים ולכן, אלה כבר יודעים אילו פרחים הם יהיו מעוניינים שיהיו בסידור או בזר, בעת ביצוע הזמנות פרחים. ניתן להוסיף תמיד נפח לזר הפרחים שייראה מרשים באמצעות פרחי גרברה שיכול להשתלב יפה בכל סידור או זר פרחים. לפעמים משלוח פרחים אינו בהכרח זול ולכן, יש להכין מראש את התקציב בכדי שתמצאו את הסידור או זר הפרחים המיווחד שיוכל להתאים לכם ולמי שאתם אוהבים. 

 

הזמנת פרחים

 

 

    SELECTED
    © 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים