פרחי לילך
בלוני הליום

בלוני הליום

בלונים מנופחים הליום מתחלקים ל-3 קבוצות:

1. בלונים עשויים גומי מלאים הליום - בלוני גומי מצליחים לשמור על ההליום מספר שעות (בין 8 ל 15 שעות) ולכן נחשבים בלוני הליום פשוטים יחסית ומחירם בהתאם, ניתן להשיג בלונים גומי בצורות שונות ועם מגוון הדפסים לאירועים.

 

2. בלוני מיילר מלאים הליום - בלוני מיילר (חומר כסוף כמו רדיד אלומיניום) ניתן להשיג במגוון אדיר של צורות והדפסים צבעוניים לפי המבוקש, בלוני מיילר הליום מצליחים לשמר את הגז יותר טוב ולכן בלוני הליום מיילרים ישארו נפוחים מספר ימים.

 

3.בלוני הליום "באבל" - ( המקור למילה באנגלית בלוני בועה)-בשנת 2013 הגיע לארץ בלון בתוך בלון שהיצרן הצליח לייצר חומר שקוף ששומר על ההליום יותר זמן ונהנים מבלון נדיר ביופיו שנשאר שבועות(!) באויר.
 

 

בלוני הליום BUBBEL מגיעים במגוון מצומצם יחסית של דוגמאות, אבל אין ספק שמדובר בדוגמאות ייחודיות היות ומדובר בבלון שקוף ובתוכו בלון בצורות שונות (בלון בתוך בלון). לנו כחנות בלונים מהמובילות בארץ יש את כל סוגי הבלונים החל מבלון הליום פשוט (בכל צבע וכמות עם או בלי הדפסים) דרך בלוני מיילר במגוון אדיר של צורות ודגמים!!! בלונים קטנים בקוטר 18" או בלונים בצורות של מותגים, בלונים הליום בצורת ספרות ענק, בלונים עם הדפסים לאירועים שונים וכ"ו. כמובן ניתן להשיג גם בלונים מיוחדים כגון בלוני באבל מכל הדגמים שיש בארץ וגם בלוני דמות בגודל מטר וחצי גובה.
 

ניתן להשיג את כל סוגי הבלונים בחנויות שלנו:
 

  • לילך פרחים ובלונים ברחוב דויד סחרוב 6 ראשון לציון 03-9511889
  • לילך פרחים ובלונים בשדרות קוגל 34 חולון 03-5014896


 

SELECTED
© 2018 כל הזכויות שמורות לפרחי לילך - זרי פרחים